İbavalresa Kimdir?

İba Kimya A.Ş. Boya ve vernik üretimi faaliyetlerine 1977 yılında Ankara'da başlamıştır. 1984 yılına gelindiğinde ise boyaların en önemli bileşeni olan alkidlerin de yer aldığı geniş bir yelpazede boya üreten bir tesis haline gelmiştir. Bu dönemde doğrudan kullanıcılara ulaştırılan sanayi boyaları, kullanıcıların değişken ve yüksek beklentilerini eksiksiz karşılaması nedeniyle tercih edilen markalar arasında yerini almıştır.

Boya üretimine ilave olarak 1995 yılında toz boya üretim tesislerinin kurulması ile İba Kimya A.Ş. Türkiye toz boya sektöründe de lider üretici konumuna ulaşmıştır. İba Kimya'nın Ankara, Kayseri ve Slovakya'da 3 toz boya üretim tesisi, Polonya ve Rusya'da ise ticari şirketleri bulunmaktadır

İba.Valresa A.Ş., Türk ve İspanyol ortaklığı ile ahşap ve sanayi boya ve vernikleri tasarımı, imalatı ve pazarlanması konularında hizmet vermek üzere İba Kimya A.Ş. ve Valresa S.A. firmaları tarafından 2005 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Avrupa ve Türkiye’nin en modern boya üretim tesisleri arasında yer alabilecek alt yapı ve otomasyon teknolojisine sahip olan tesis 32.000 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. Tesiste mobilya boya ve vernikleri, sanayi boya ve vernikleri, reçine ve tiner üretimi gerçekleştirilmektedir. Boya sektöründe 35 yılın üzerindeki bilgi birikimi ve tecrübenin birleşimiyle kurulan İba.Valresa A.Ş.,ISO 9001:2008 kalite Yönetim sistemi çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İba.Valresa A.Ş., geniş ürün çeşitliliği, sürekli gelişen teknolojisi, uzman kadrosu ve yakın müşteri ilişkileriyle yurt içi ve yurt dışı pazarlarda faaliyetlerini sürekli arttırmaktadır. Satış öncesi ve sonrası verilen teknik hizmetler ile en iyi seçeneklerin sunulması, teknolojik gelişmelerin aktarılması ve uygulama problemlerinin mümkün olan en kısa zamanda çözülmesi hedeflenmektedir.

Müşteri beklentilerinin tespit edilerek tam anlamıyla karşılanması amacıyla kurulmuş olan bölge müdürlükleri ve bayi teşkilatları kanalıyla satış ve teknik servis hizmetleri yürütülmekte ve bayi stoklarımızdan müşteri talepleri süratle karşılanabilmektedir.

Daha detaylı bilgi edinmek için Lütfen iba.valresa web sitesini ziyaret edin.

İBAVET

Fabrikamızı görüntüleyin

Diğer Markalarımız